2 Eylül 2009 Çarşamba

İlk Adım...

İşte nihayet, Kybele-f'nin katkıları ile ben de blog dünyasındayım. Çok keyifli bir mekanda, çok keyif veren bir kahvenin tadı ile ve dinlemeye doyamadığım Barış Manço parçasının eşliğinde yazıyorum ilk satırlarımı. Kesin tadı damağımda kalacak bu günün!

İki gündür şımartıyorum kendimi. Hiç yapmadığım bir şey yaptım ve ilk defa sırf yeşillik olsun diye iki günlük bir izin kullandım :)) Sadece kendimi şımartmak için.

Dün evimdeydim. Biraz O'nu dinledim, bizi daha rahat ve daha mutlu hissettirmek için nelere ihtiyacı olduğunu belirlerdik birlikte ve küçük mavi not defterime not aldım hepsini tek tek. Zaman içinde eksiklerini tamamlayacağım Güzel Evim.
Bir de O'nu çok fazla kimsesiz bıraktığımızdan şikayetçi ama bunun için şimdilik yapacak bir şeyim yok. Ramazan olması dolayısı ile ablamlardan torpilliyiz. Akşam yemeklerimizi onlarda yiyoruz ve geç vakte kadar da birlikte oturup sadece yatmaya geliyoruz güzel evimize. Derdi bu yani ama bu güzellik de 11 ayda bir yakalanıyor ancak.

Öyle güzel oluyor ki iftar sofralarımız. Bir ailemiz olduğu için çoook şanslıyız!! Allah'ım Onların hiçbirinin acısını yaşatma bizlere!!

Bugün de önce kuaföre gittim, sonra bir kaç alışveriş, biryerlerde mola, yazın şu son demlerinde güneşten azami ölçüde faydalanmak için en bolcasından gezme tozma ve biraz daha alışveriş ile eve dönüş.

Şimdi de kendimi yarına hazırlamalıyım. Kimbilir işyerindeki masamda beni neler bekliyor neler...

Sevgili bloğum, dilerim sen ve ben iyi bir ikili oluruz. Ne sen benden bıkarsın ne de ben senden!

2 Yorum var:

KYBELE F said...

Amin....

Hoşgeldin...
Sefalar getirdin...
Blogunu hemen izlediklerim listesine ekliyorum:)

Ne güzel bir şey yapmışsın kendin için...

(Arada soruyorum kendime "bugün kendin için ne yaptın diye?" "Hiç..." dememek istiyorum.. )

Sevindim. Hemde çok.

Şuan yüzümdeki gülümsemeye engel olamıyorum biliyor musun!

Takibindeyim küçük kız :)

Seni seviyorum!

No Name said...

Teşekkür ederim Kyebele-F. Çok tatlısın!!
Ben de seni seviyorum!!
Birbirimize umut olalım. Ne sen vazgeç yeni yaratımlardan ne de ben!!